11.4. - 15.4.2018 (st - ne) Londýn + Brighton + křídové útesy + Greenwich autobusem

11.4. - 15.4.2018 (st - ne) Londýn + Brighton + křídové útesy + Greenwich autobusem

5.0/5 hodnocení (1 voleb)

Program

1. den: Dopoledne odjezd dle nástupních míst. Noční příjezd přes Německo, Francii.

2. den: Přejezd přes kanál La Manche (trajekt nebo eurotunel). Po příjezdu do Londýna celodenní prohlídka metropole. Oblast Westminster; uvidíme – nejznámější náměstí Trafalgar Square, Buckingham Palace (sídlo britské královny), ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králů), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny),hodinovou věž se zvonem Big Ben. Na závěr dne navštívíme Čínskou čtvrť, Covent Garden a vyhlídkové kolo London Eye s projekcí 4Dnebo možnost návštěvy Muzea Madame Tussaud's s projekcí 4D, procházka k muzeu Sherlocka Holmese a do Regent´s parku (výběr programu dle požadavku školy). V podvečer ubytování.

3. den: Po snídani celodenní výlet na jih Anglie. Po cestě se zastavíme u moře na bílých útesech Beachy Head a Seven Sisters. Poté navštívíme živé přímořské město Brighton. Procházkou dojdeme ke královskému paláci Royal Pavilion, jenž byl postaven pro potěšení krále Jiřího IV. Stavba tohoto exotického paláce je inspirována indickou a čínskou architekturou. Další kroky nás povedou k plážím a k Brightonskému molu se zábavním parkem. Uvidíme zbytky shořelého západního mola, zájemci se mohou projet na Brightonském obřím kole a navštívit Sea Life nebo se věnovat nákupům v oblíbeném Primarku. Návrat na ubytování.

4. den: Po snídani celodenní prohlídka Londýna - prohlídka oblasti City, pevnost Tower of London (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty), procházka kolem řeky Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě Belfast, Shakespearova divadla Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Poté jízda lodí po Temži na Greenwich, podíváme se do Národního námořního muzea, uvidíme loď Cutty Sark, a navštívíme Královskou observatoř, kde se nachází nultý poledník (jednou nohou pak můžete stát na východní polokouli a druhou na západní). Poté odjezd do Doveru/Folkstone na přejezd přes kanál La Manche. Noční přejezd přes Francii a Německo do ČR.

5. den: Návrat v pozdních odpoledních hodinách.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.

Změna ceny se netýká již uzavřených smluv.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10

Cena

uzavřeno

Specifikace

  • Cena zahrnuje: veškerou dopravu zahraničním autobusem (toaleta, DVD/USB, bufet), 2x ubytování v hotelu se snídaní, přepravu přes kanál La Manche (trajekt nebo eurotunel) průvodce, pojištění CK proti úpadku dle zákona č. 159/1999 Sb.
  • Cena nezahrnuje: vstupné a jízdné, cestovní pojištění, jednolůžkový pokoj za příplatek a na vyžádání.
  • Odjezdová místa: Vyškov, Rousínov, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň (popř. jiná místa po trase po domluvě).

Nezávazná přihláška

V případě zájmu o účast na zájezdu, vyplňte, prosím, nezávaznou přihlášku a my se Vám v nejbližší možné době ozveme. Děkujeme.

Vyplnit přihlášku

Mapa

Sdílejte tento zájezd

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google