17.11.-20.11.2017 - Londýn + Windsor letecky s průvodcem

17.11.-20.11.2017 - Londýn + Windsor letecky s průvodcem

4.5/5 hodnocení (2 voleb)

Program

1. den: Odlet z Prahy v brzkých ranních hodinách, přílet do Londýna, transfer na hotel.

Návštěva Britského muzea (jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších muzeí světa, exponáty z antického Řecka, starověkého Egypta- Rosettská deska, egyptské mumie a další úžasné předměty dovezené z více než 600 zemí světa). V podvečer procházka po slavných ulicích Oxford Street či Regent Street, možnost nákupů. Návrat na hotel či posezení u piva v nedalekém pubu.

2.den: Po snídani přesun do centra Londýna. Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme nejznámější náměstí Trafalgar Square, ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králů), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), hodinovou věž se zvonem Big Ben a Buckingham Palace (sídlo britské královny).

Odpoledne přejezd vlakem do Windsoru, kde nás čeká prohlídka letní královské rezidence, městečka Windsor a chlapecké školy v Etonu, kde studovali princové William a Harry. V podvečer pro zájemce posezení v typické anglické pub. Návrat na hotel, nocleh.

3. den: Po snídani se vydáme do centra Londýna. Prohlídka oblasti City, pevnost Tower of London (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty). Procházka kolem Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě HMS Belfast, Shakespearova divadla The Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Poté pro zájemce, vyhlídkový let na obřím otáčivém kole London Eye s projekcí 4D. Návrat na hotel, nocleh.

4. den: V brzkých ranních hodinách transfer na letište (snídaňové balíčky), návrat do Prahy.

Změna programu v důsledku nečekaných nebo nepředvídatelných okolností ve městě a během výletů vyhrazena.

Časy letů určuje letecká společnost a mohou se měnit.

Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje kvůli změnám cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek a tím i cena zájezdu.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10

 

Cena

cena 13.990,-Kč     akční cena 10.980,- Kč

 

Specifikace

  • Cena zahrnuje: zpáteční letenky, pojištění CK, velké kabinové zavazadlo s rozměry 55x40x20 cm + malé příruční s rozměry 35x20x20 cm, ubytování v hotelu 2-3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu
  • Cena nezahrnuje: příplatek za jednolůžkový pokoj 2000 Kč/pobyt, jízdné hromadnou dopravou 8 – 12,1 liber/den, jízdné vlakem do městečka Windsor cca 9 liber, komplexní cestovní pojištění 144 Kč, 100 Kč/dítě do 14,99 let, individuální vstupné do památek

Nezávazná přihláška

V případě zájmu o účast na zájezdu, vyplňte, prosím, nezávaznou přihlášku a my se Vám v nejbližší možné době ozveme. Děkujeme.

Vyplnit přihlášku

Mapa

Sdílejte tento zájezd

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google