15.11. - 18.11.19, Barcelona, průvodce Richard Hladík

Dostali jsme dostatečné informace před odletem. Pokoj na hotelu byl malý, čistý, každý den úklid a měnění ručníků.

Strava v hotelu byla dobrá, dostatečný výběr a množství. Organizace zájezdu dobrá, měli jsme dostatek informací.

Průvodce, prostě profesionál.

Vše bylo v pořádku a byli jsme moc spokojeni.

K.B.

29.11. - 2.12.2019 Předvánoční Londýn, průvodce Pavel Douděra

Dobrý den,

zájezd byl perfektně zorganizovaný, ubytování skvělé, strava výborná a p. Douděra byl úžasný jak co se týče výkladu a informací, tak i při pomoci v jakémkovliv problému. Byli jsme velmi spokojeni a jsme rádi, že jsme poznali další úžasnou cestovní kancelář. Ještě jednou moc děkujeme a pozdrav i pro p. Douděru.

ing. Průšová

29.11. - 2.12.2019 Předvánoční Brusel, průvodce Kateřina Lefebvre

Zdravím vás všechny v Grandtravelu. Dnes v noci jsem se vrátil z už deváté cesty s vaší cestovkou. Asi se stále opakuji, ale opět to bylo úžasný. Hotel snad ani ne 100 metrů od metra i od vlakového nádraží. Malá skupinka lidí, co si opravdu dokonale sedli a rozuměli si. Kateřina Lefebvre opět super !!! Moc mě potěšila návštěva Waterloo a celková předvánoční nálada všude kolem. Vyzkoušel jsem i kalorickou bombu, tedy vynikající vafle, chuť hranolek v opravdu obřím kornoutu a také samozřejmě chuť  pravých belgických pralinek ve všude přítomných obchodech.

Děkuji opravdu moc za ty výborné 4 dny, na které jistě nezapomenu.

Váš opravdu věrný klient.

Luboš Dařbujan

29.11. - 2.12.2019 Předvánoční Brusel, průvodce Kateřina Lefebvre

Poskytnutí informací před odletem ze strany CK shledáváme jako bezproblémové. Super!

Ubytování v hotelu: Hotel jste trefili výborně. Rychlá dostupnost na vlak i metro, velké pokoje a klid pro odpočinek. Opravdu, hodně dobrá volba!

Strava vhotelu: Množství, pestrost výběru potravin byly odpovídající vysokému standardu, který na Vaších zájezdech zažíváme. Již jsme s Vámi byli v Londýně a jarním Nizozemí (Keukenhof), tedy opět super! 

Organizace zájezdu: Díky uspořádání letů jsme měli možnost vidět tolik, co hlava a fyzická kondice za čtyři dny zvládá. Přitom vše probíhalo v klidu, bez stresu. Celkový dojem,  z takto probíhající dovolené, je úžasný. 

Váš názor na průvodce: Katka Lefebvre byla taky jedinečná. Milá, rozhodná, znalá místních poměrů a velmi společenská. Ona byla také jedním z důvodů, proč jsme na tento trip jeli. Zase ji rádi někdy v budoucnu uvidíme.

Vám, paní Navrátilová, bychom chtěli poděkovat, za to, že jste tento zájezd "pustila". Umožnila jste nám absolvovat něco skvělého. Přeji Vám ve Vaší práci ještě více spokojených klientů, radost z práce a ať se Vám daří. Věřte, že po cestovatelské stránce již máme něco za sebou. Můžeme srovnávat. Tento zájezd hodnotíme jako jeden ze dvou nejlepších, které jsme kdy absolvovali. Již přemýšlíme nad další cestou s Vámi, v roce 2020.

Spokojení zákazníci 

Kateřina a Ivo Hrstkovi

15.11.-18.11.2019 Istanbul, průvodce Tomáš Kučera

Informace před odletem byly dostatečné s dostatečným předstihem. Žádné informace před odletem nám nechyběly.

Ubytování v hotelu bylo perfektní. Příjemný personál, super servis. Umístění hotelu naprosto skvělé, přímo v historickém centru Istanbulu. Většina památek v docházkové vzdálenosti.

Strava také skvělá. Velký výběr sladkého, slaného pečiva, sýrů, uzenin, ovoce, zeleniny, opět perfektní servis i obsluha. Myslím, že si musel vybrat každý.

Organizace zájezdu byla jako vždy bez chybičky.

Váš názor na průvodce: Průvodce Tomáš Kučera znovu nezklamal, byl opět naprosto dokonalý. Vždy připraven poradit, pomoci, doporučit. Každý poznávací zájezd s ním, je jedna velká pohádka. Už se těšíme na další.

8.11.-11.11.2019 Istanbul, průvodce Tomáš Kučera

Dobrý den,

hotel byl naprosto perfektní, na skvělém místě v centru Istanbulu. Ještě nikdy jsme v organizovaném zájezdu neměli tak perfektně vybraný hotel.

Před odletem jsme věděli vše.

Strava v hotelu byla velmi dobrá.

Organizace zájezdu vynikající:

Průvodce - absolutně vynikající, s Tomášem Kučerou jsme již byli po třetí (téměř každý s ním v našem zájezdu už někde minimálně jednou byl) a stejně jako ostatní účastníci zájezdu jej každému, kdo rád cestuje doporučujeme společně s Vaší cestovkou. Tomáš Kučera by se dal opravdu nazvat nadstandart průvodce. Každému se pečlivě a detailně věnuje, velmi příjemný a sympatický člověk. Pokud by byly ceny o nejlepšího průvodce roku v republice, tak věříme, že by s přehledem každý rok vyhrál. S takovým servisem jako on poskytuje, jsme se ještě na žádném jiném organizovaném zájezdu nesetkali. Byl jedním z důvodu, proč jsme si vybrali zájezd do Istanbulu.

Děkujeme

Kučerovi

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter