1.6. - 5.6.22 - Královský Londýn, průvodce Pavel Douděra

Ubytování v hotelu: Velmi slušné

Strava v hotelu:  Poměrně bohaté snídaně

Organizace zájezdu: Výborná. Snad jen škoda, že jsme museli odletět v neděli víceméně hned ráno. Ale i tak jsme toho stihli docela dost.

Váš názor na průvodce:  Zkušený, znalý Londýna a historie.

Jan Stránský

1.6. - 5.6.22 - Královský Londýn, průvodce Pavel Douděra

Bylo něco, co jste před odletem nevěděli, chyběly Vám některé informace?

Bohužel ano. Při pobytu se ukázalo, že téměř nikde neakceptují cash a berou pouze kartu. Takže je zbytečné, aby tři osoby měly Vámi doporučované kapesné 3 x 100 - 150 liber. Raději si více peněz nechat na kartě, kterou se bude stále platit. Také chyběla informace, že jízdné na dopravu je nejvýhodnější platit kartou, takže každá osoba by měla mít svou kartu. To se pro některé účastníky zájezdu ukázalo jako problém. My jsme si údaje o jízdném zjistili sami na internetu předem, ale myslím si, že by to mělo být v informacích od CK. No a v neposlední řadě jsme také nejednou řešili, jak platit vstupy na památky- zda objednávat předem online či platit na místě, byl v tom docela chaos, pan průvodce očekával, že si to zadáme předem online, k čemuž ne každý měl podmínky. Nakonec naštěstí nikdy nebyl problém dostat lístky až přímo na místě, ale myslím, že postup ohledně tohoto či informace by měli účastníci taky obdržet předem.

Ubytování v hotelu:

Za nás bohužel špatné, protože jsme měli třílůžkový pokoj a těch tam asi moc není, takže nešel vyměnit. Pokoj byl extrémně hlučný, horší než ostatní pokoje v tom smyslu, že byl z obou stran obklopen pokoji pro staff a personál se v brzkých ranních hodinách oddával radovánkám. Přáli jsme jim to, ale být toho nepřímým účastníkem od 5.40 hodin ráno není vskutku nic příjemného. Z další strany pokoj sousedil přímo s kuchyní, takže jsme po skončení hrátek naslouchali dlouhým hovorům běloruského personálu v kuchyni. Opravdu chápu, že se ta snídaně musí nějak připravit, ale nechápu, proč tento pokoj musí být u toho všeho. Je to pokoj číslo 12. Nikdo z ostatních účastníků takové problémy neměl. Byli ubytování v jiných částech hotelu. Syn to zhodnotil, že takový hotel již nikdy více, ten měl hlavu přímo u kuchyně.

Strava v hotelu  Bez problémů, chutná.  Organizace zájezdu: Až na výše popsaný chaos se vstupenkami bez problémů.

Váš názor na průvodce:  Skvělý člověk a znalec, za nás spokojenost bez výhrad.

Eva Hilšerová

1.6. - 5.6.22 - Královský Londýn, průvodce Pavel Douděra

Dobrý den, 

s Vaší cestovní kanceláří jsme byli na zájezdu již po třetí a opět jsme spokojeni. 

Jen drobné připomínky. S manželem se blížíme šedesátce a pro tuto věkovou skupinu je možná dobré zdůraznit, že je nutné mít platební kartu pro každého, nestačí jedna pro rodinu.

Pan Pavel Douďera je průvodce na svém místě, s úžasnými historickými, politologickými i jinými znalostmi, s perfektní angličtinou a v Londýně se pohybuje jako v rodném městě.

Hotel dostačující, v dobré vzdálenosti od dopravy do centra Londýna. Dobré je vzít si ssebou špunty do uší - v hotelu je vše slyšet.

Snídaně dostačující, odpovídající 3*hotelu.

Organizace zájezdu dobrá, chválím komunikaci, kdy jsme si ,vlastní vinou, museli připlatit zavazadla. Možná někteří cestovatelé také nevědí, že už dávno neplatí, že kabinkový kufr je za příplatek.

Zdravím a přeju hodně spokojených klientů

Zuzana Pislcejková

20.5. - 23.5.22 - Barcelona, průvodce Richard Hladík

Ubytování v hotelu:   Ušlo to.

Strava v hotelu:   Na tři noci to stačilo, ale výběr slabý.

Organizace zájezdu:   V pořádku.

Váš názor na průvodce: Bezva, pan Richard milý, ochotný, komunikativní. Můžu doporučit.

Iva

20.5. - 23.5.22 - Barcelona, průvodce Richard Hladík

Dobrý den, 

Informace k odletu byly ok. Ubytování v hotelu na 3 noci bylo dostatečné až na pevnou sprchu, ta nám nevyhovovala. Snídaně v hotelu byly pestré s bohatým výběrem v čistém prostředí. S organizací zájezdu i s výběrem programu jsme byli spokojeni.

Na průvodce, pana Hladíka, pějeme samou chválu - 5 hvězdiček nestačí. Staral se o nás moc hezky, informoval nás dokonale o Barceloně a Gaudím, hodně nám vyprávěl, má přehled z různých oblastí. Jeho znalost historie, starost o pohodu účastníků a radost z průvodcování je nakažlivá. Barcelona i Gaudí nám přirostli k srdci. P. Hladík byl vždy přátelský, milý a vstřícný.

M. Štekerová, J. Kroulík 

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter