9.12. - 12.12.22, Londýn, průvodce Tomáš Kučera

Dobrý den, paní Navrátilová!

Před pár hodinami jsem se vrátil z už 13 zájezdu s vaší cestovní kanceláří, tentokrát do adventního Londýna. Sešla se tam opravdu skvělá skupina patnácti lidí, navíc doplněná osvědčeným skvělým průvodcem panem Tomášem Kučerou. Jezdím s ním už několik let a nemůžu si ho vynachválit. I tentokrát se mi snažil ve všem vyjít vstříc a pomohl mi i když jsem chtěl navštívit ateliery Harryho Pottera nebo divadlo, kde hrají muzikál Les miserables tedy Bídníky. Našel mi nejlepší cestu k uvedeným místům a já i přes svůj věk, či neznalost angličtiny trefil tam i zpět.

Pan Tomáš Kučera se o nás skvěle postaral i ve chvíli, kdy jsme zjistili, že kvuli kalamitě z Londýna neodletíme a museli se vrátit zpět na hotel. Za pomocí cestovky, jste nám našli náhradní cestu domů a opravdu jsem vám, panu Tomášovi a všem z cestovky vděčen, že jste nás v pohodě dostali domů.

Velice vám děkuji i za výběr nového hotelu v Londýně. Byl po všech stránkách lepší, než ten v Ilfordu. Modernější, dostupnější metrem a také bohatší snídaně.

Také děkuji za váš kouzelnický výkon, že jste mi sehnala lístek do ateliérů Harryho Pottera. Byl to nádherný zážitek, kdy hlavní síň i ostatní místnosti byly vánočně vyzdobeny. Krásný zážitek jsem měl i při sledování muzikálu Les miserables. Dlouho po konci představení jsme ještě stáli a tleskali výkonu herců a zpěváků. Bylo to znamenité.

Moc se těším na mou příští cestu s vámi.    Váš věrný a spokojený klient  Luboš Dařbujan    Pardubice

9.12. - 12.12.22, Řím + Vatikán, průvodce Věra Hřebíčková

Informace před odletem:  Ano, vše perfektní. Dobrá práce paní Navrátilová. Skvělá organizace, nic nechybělo.

Hotel byl dostačující. Snídaně vyhovovala.
Organizace zájezdu:
Naprosto nejlépe zorganizovaný zájezd, na kterém jsem kdy byla. (hodně památek) Hlavně vše díky nejlepší a úžasné průvodkyni Věrce Hřebíčkové.
Váš názor na průvodce:
Paní Hřebíčková je perfektní. Je milá, příjemná, nevyčerpatelná studnice znalostí, perfektní znalost prostředí a památek, vyprávěla nám  o klasickém životě v Římě, ukázala její oblíbená místa, obchody , restaurace, kavárny a to vše za pochodu návštěv památek,  což bylo úžasné. Navrhla a přizpůsobila program podle počasí a možnostem klientů – což každý přivítal. Je výborný a obětavý průvodce a je ochotná, to, co dělala bylo i za hranicemi jejich povinností. Byli jsme s manželem velmi mile překvapeni.S tímto přístupem se člověk často nesetká. Není to obyčejná průvodkyně, je to paní,  která jak píše miluje Řím, miluje Itálii a její historii a předává s láskou svoji zkušenost všem, kteří také chtějí město poznat. Paní Věra byla naprosto úžasná. Za nás absolutní spokojenost.
Takového průvodce by si měla každá CK hýčkat.
Jakékoliv další ohlasy, připomínky, doplnění či jakýkoliv komentář:
Jediná připomínka z naší strany je , že památek je opravdu hodně, zájezd by měl být organizován na více dnů, abychom si mohli vše v pohodě a klidu prohlídnout.

Irena Šustrová

9.12. - 12.12.22, Řím + Vatikán, průvodce Věra Hřebíčková

Ubytování v hotelu: Bohužel hotelový pokoj nebyl příliš příjemný, bylo vidět, že už má dost za s sebou co se týče vybavení. Matrace v postelích byly už dost proleželé. V pokoji byla cítit zatuchlina, nešlo otevírat okno a vyvětrat. Náš pokoj byl orientovaný do dvora, kde byla klimatizační jednotka, která byla dost hlučná. Plus hotelu – bylo tam čisto.  

Strava v hotelu: Snídaně byly poměrné skromné, než je v hotelích obvyklé, nebylo nic moc na výběr.

Organizace zájezdu: skvělá

Váš názor na průvodce: Obdivuji energii paní průvodkyně, snad jen výklad by nemusel být tak podrobný, protože tolik informací jsme nebyli schopni pobrat.

Eva J.

9.12. - 12.12.22, Řím + Vatikán, průvodce Věra Hřebíčková

Dostali jste dostatečné informace před odletemi?  Ano, vše bylo v pořádku.

Ubytování v hotelu:  Slušné, bez problému.

Strava v hotelu: Snídaně OK, sice skromná, ale postačující.

Organizace zájezdu: Bez připomínek.

Váš názor na průvodce: Neuvěřitelná "baba". Ještě teď mě bolí nohy a praská hlava od vstřebávání informací

Richard Rych

8.12.-11.12.22 - Paříž Vánoce, průvodce Petra Trnková

Informace byly dostačující a nic nechybělo.

Ubytování v hotelu: V pořádku. Pokojík malý, ale na přespání vyhovující.

Strava vhotelu: Snídaním nebylo co vytknout. Na výběr slané i sladké.    Organizace zájezdu: OK.

Váš názor na průvodce: Průvodkyně Petra byla výborná. Je to paní, u které je vidět, že jí práce baví. Tím, že v Paříži žije, tak to je opravdu přidaná hodnota a umí svým výkladem zaujmout.

Martina Bébrová

8.12.-11.12.22 - Paříž Vánoce, průvodce Petra Trnková

Dobrý den,

 ano, přivezli jsme si krásné zážitky a doufáme, že nám dlouho vydrží :-)).

Informace před odletem - chyběla mi informace, že máme "rozházená" místa v letadle. Při cestování s dětmi mladší 12ti let, to opravdu není správný postup. V Praze situaci zachránili na letišti, při zpáteční cestě jsem z toho byla celý den v době odjezdu vystresovaná, naštěstí se dala místa v letadle proházet, což by s leteckou společností, která česky nemluví, by byl pro mě problém (proto volím cestování s cestovní kanceláří ).

strava v hotelu: očekávala bych nabídku sýrů - vždyť Francie sýrům patří. Jinak vše v hotelu perfektní, spokojenost maximální.

Paní Petra - průvodkyně - skvělá, tady bych dala několik palců nahoru.

Děkuji Pavla Čmelínská, Lenty a Tobík

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter