18.10.-23.10.23 - New York, průvodce Tomáš Kučera

Dostali jste dostatečné informace před odletem? Informace byly včas a skvěle popsané, co máme dělat a na co máme být připravené. 

Bylo něco, co jste před odletem nevěděli, chyběly Vám některé informace? Nepociťuji, že by nám něco chybělo nebo nebylo včas sděleno. 

Ubytování v hotelu: Ubytování bylo nadstandartní, přivítání sušenkou bylo milé, personál příjemný a usměvavý. 

Strava v hotelu: Za nás skvělá, nemusely jsme vařit. Výběr dostačující. 

Organizace zájezdu: Pokud by byla škála tak vysoko nastavená, nestačily by nám čísla. Co dodat, zatím jsem se nesetkala, tak skvělou organizací a přístupem. Jak od majitelky cestovní kanceláře, tak i průvodce. 

Váš názor na průvodce: Zatím se nám nestalo, že by se nám tak s laskavou, milou a vřelo náručí od nás tak pečlivě staral. Jeho bezedný  batoh skrývá úplná tajemství a ničím ho nezaskočíme. Tomáš je opravdu skvělý,  omládly jsme minimálně o deset let, jak jsme se zasmály. Nezkazí žádnou srandu, s takovou grácií, jak dokáže vybruslit z nepředvídatelné situace, pohotově najít řešení, pokud něco nevyjde. Empatie mu kouká s očí a trpělivost má v malíku. Pokud bych to měla hodnotit stupnicí od jedné do pěti. Za mne a moji dceru  - jedna potržená, protože on si to opravdu zaslouží. Nezapomenutelné  loučení cestou na letiště, hudba která nám stále zní v uší. Čekal až do poslední chvíle, zda všichni v pořádku projdeme kontrolou. 

Jakékoliv další ohlasy, připomínky, doplnění či jakýkoliv komentář: Ještě jedna věc, jak už jsem psala do e-mailu: Děkuji Vám za takového anděla a děkujeme za Vás, že najímáte tak skvělé lidi. Děkujeme, že s láskou nabízíte tak  skvělé zájezdy. 

Gabča Zeman a Viki Jonáková

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter