Skotsko 27.9.-1.10.2015 - průvodce Kateřina Lefebvre

Dobrý den.

Dovoluji si Vám napsat zhodnocení zájezdu do Edinburgu.

1. Informace týkající se zájezdu byly zaslány včas a byly dostatečně srozumitelné. Organizace odletu byla bezchybná. Na letišti na nás čekala průvodkyně paní Lefebvre, která dokázala při odbavení všem poradit.

2. Hotel, který CK GrandTravel vybrala, měl skvělou polohu v centru Edinburgu. Byl to hotel spíše turistické kategorie, ale na velmi dobré úrovni pokoje s vl. příslušenstvím a velmi čisté. Úklid denně, včetně výměny ručníků. Nevadilo ani, že pokoj byl bez snidaně. Tu jsme si v okolí mohli bez problémů zajistit sami.

3. Organizace zájezdu byla bezchybná, vše fungovalo.

4. Na tom, že vše fungovalo bez zádrhelu, měla velkou zásluhu paní průvodkyně Kateřina Lefebvre. Její osobnost dala zájezdu ten správný punc. Byla skvělá nejen po stránce profesionální při prohlídkách zajímavostí, ale i po lidské stránce, kdy trávila s účastníky zájezdu i večerní posezení a snažila se o dobrou pohodu, což se ji dařilo.

Protože jsem sama kdysi pracovala v cestovním ruchu a jezdila jako průvodce, vím, jak je někdy těžké se zavděčit každému klientovi...... ona byla naprosto dokonalá a ráda bych jí touto cestou ještě jednou poděkovala za příjemně prožité dny ve Skotsku.


Jaroslava Richterova

Zasílání novinek

Zde vložte Váš email:(*)
Prosím vložte Váš email

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter  icon-google