13.10.-17.10.2018 Malta + Gozo, průvodce Adriana Oliva

Dobrý den paní Navrátilová.

Děkuji za Váš mail. Poznávací zájezd na Maltu byl pro mne a mou kamarádku velmi příjemným zpestřením pracovních dnů.

S vaší CK jsem již cestovala, takže musím jen konstatovat, že vše bylo výborně připravené a následně i provedené. Informace a pokyny na cestu byly vyčerpávající, umístění hotelu nám vyhovovalo, snídaně byly rozmanité. I když na hotelu v době našeho pobytu nebyl v provozu venkovní bazén, využily jsme vnitřního bazénu, který byl příjemným relaxem po poznávacím dni.

Průvodkyně paní Adriana je velmi zajímavá osoba s velkým rozhledem a znalostmi. Díky ní jsme se dozvěděly spoustu zajímavých informací o historii i současnosti Malty, které v psaných průvodcích nebyly. Denní program byl dle plánu dodržován, nikde nebyly prostoje. Na to měla vliv i skupina, která byla velmi ukázněná.

Jen možná malou připomínku k programu. Na ostrově Gozo by se dalo koupat a řada spolucestujících by si šla i zaplavat, kdyby o této možnosti věděli. Možná by stačila jen informace od paní průvodkyně den předem, aby si Ti, kdo by se chtěli koupat, vzali plavky. Stačila by i půl hodina, snad by to program nenarušilo. Voda tam byla nádherná. Vím, že jde o individuální přání, ale vše je věcí dohody a také lidí, kteří se daného zájezdu účastní.

Ještě jednou děkuji za zprostředkování příjemných chvil a přeji Vám i vašemu kolektivu spoustu dalších úspěšných zájezdů.

D. Klečková

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter