6.4.-10.4.2019 Malta, průvodce Adriana Oliva

Dobrý den paní Navrátilová, moc Vám děkuji za překrásnou dovolenou. Byla jsem už na hodně poznávacích zájezdech, ale tenhle byl TOP :-)

Paní Navrátilová je perfektní organizátorka. Vše bylo skvěle zorganizované, dokonce nám zajistila i lepší ubytování, protože jsem měla zájezd jako překvapení pro partnera. V den odletu na nás čekala na letišti a vše nám vysvětlila. Jde vidět, že jí opravdu záleží na spokojenosti klientů.

Ubytování v hotelu: Naprosto perfektní, dokonalé. Byli jsme ubytovaní v hotelu Ramla Bay 4*. Neměli jsme mít pokoj s výhledem na moře a nakonec jsme měli obrovský apartmán, 2 koupelny a obrovský panoramatický balkon s výhledem na moře. Nikdy se nám nestalo, abychom z postele viděli přímo východ slunce J  Prostě ubytování na 1 s několika *******

Strava vhotelu: Snídaně naprosto luxusní a chutné. Obrovský výběr všeho.

Organizace zájezdu: Perfektní, jak ze strany CK (pí. Navrátilová) tak i delegátky Adriany.

Váš názor na průvodce: Jak jsem již psala, paní Adriana je neskutečná žena…chodící encyklopedie, která ví o Maltě úplně vše, díky tomu, že tam bydlí a má neskutečný přehled. Pokud jsme cokoliv potřebovali, vše okamžitě zajistila, poradila.

Jakékoliv další ohlasy, připomínky, doplnění či jakýkoliv komentář: Vše naprosto dokonalé.

Michaela Kovářová a Milan Kratochvíl

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter