Kateřina Kozáková

katerina kozakovaNa vysoké škole jsem odjela studovat do Coimbry na jednu z nejstarších univerzit na světě. Po prvním roce v tomto studentském městě, které bylo dříve hlavním městem Portugalska a dodnes si drží velkou tradici, jsem se naučila řeč, poznala portugalskou kulturu a procestovala, co se dalo. Zamilovala jsem si jak tohle kouzelné město, tak celou zemi. Portugalsko se pro mě stalo druhým domovem a ráda bych se o jeho kouzlo podělila i s Vámi!

Můžete se těšit na nádherné pláže a divoké pobřeží, azurově modrý oceán, velké množství památek, bohatou historii, krásnou přírodu, majestátná města ale i malé autentické vesničky. To všechno doplňuje naprosto výjimečná gastronomie a několik různých druhů vína. Každý kraj má svou vyhlášenou specialitu. Pojeďte poznávat všemi smysly!

Další věcí, která mě na zemi na západním konci Evropy uchvátila, jsou velmi přátelští lidé a skvělá atmosféra. Pro ty, kdo mají rádi aktivní dovolenou, se nabízí neopakovatelné treky pěknou přírodou a spousta dalších aktivit.

Provedu Vás po kontinentálním Portugalsku, Azorských ostrovech, Madeiře a severním Španělsku. Podíváme se i na místa, o kterých se v turistických průvodcích nepíše.

Ohlasy klientů na průvodce:

 

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter