Paříž + Disneyland (4 dny)

Paříž + Disneyland (4 dny)

5.0/5 hodnocení (1 voleb)

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd přes ČR, Německo do Paříže.

2. den: celodenní prohlídka Paříže. Ráno začneme u Eiffelovy věže, kde vystoupáme po schodech či vyjedeme výtahem do 2. či 3. patra věže a pokocháme se výhledem na Martova pole či Vojenskou školu, na Trocadero a další památky a budovy Paříže. Svezeme se lodičkou po Seině, poté procházkou kolem Seiny uvidíme Invalidovnu, kde je pochován císař Napoleon, Bourbonský palác, Grand Palais, prohlédneme si most Alexandra III., který je nejkrásnějším pařížským mostem; projdeme přes náměstí Svornosti, také zahrady Tuilleries a nádvoří Louvre. Odpoledne navštívíme ostrov Ile de la Cité se slavnou katedrálou Notre Dame, uvidíme také Justiční palác, Sainte Chapelle, most Pont Neuf…. Pokud budeme mít dost sil, vydáme se k pařížské radnici či do Latinské čtvrti…. Poté přejedeme na ubytování.

3. den: po snídani se vydáme do Disneylandu, v parku s řadou atrakcí a dobrodružství v pohádkové říši strávíme celý den. Park je rozdělen na několik tematických oblastí - Dobrodružná země nabízí cesty Indiana Jonese a pirátů z Karibiku, Pohraniční země je ve stylu divokého západu s divokou horskou dráhou a kolesovým parníkem. Na Main Street se svezete parní železnicí, oblast Země objevů nabízí horskou dráhu, která vás vystřelí do vesmíru, ponorku kapitána Nema a můžete si zaletět do vesmíru ve stylu Hvězdných válek. Nejoblíbenější oblastní je Země fantasie např. Peter Panův let, Mad Hatter's Tea Cup- kolotoč s otáčejícími se šálky, Alenčin labyrint, Pinocchiova cesta a mnoho dalších atrakcí. Před odjezdem do ČR zajištěno v autobuse občerstvení – párky, polévky, pečivo...V podvečer odjezd přes Francii a Německo do ČR.

4. den: návrat ke škole v dopoledních či poledních hodinách.

Program zájezdu Vám upravíme přesně podle Vašich představ a doplníme či zajistíme veškeré Vaše požadavky. Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Cena je stanovena na minimální počet platících - 35 osob.

Na 10 platících žáků – 1 osoba gratis.
Vstupné pro osoby gratis - zdarma.
Kapesné pro osoby gratis - 25 euro/os.
Občerstvení v autobuse pro osoby gratis zdarma.

V případě zájmu je možné v Paříži navštívit zábavní park Asterix a Obelix.

Cena

cena 3.590,- Kč

Specifikace

  • Cena zahrnuje: veškerou autobusovou dopravu, 1x ubytování v F1 – pokoje 1/3, 1x snídani, průvodce po celou dobu zájezdu.
  • Cena nezahrnuje: komplexní pojištění 72,- Kč/os./pobyt, orientační vstupné školní skupina Eifelova věž výtah 2. patro 6,50 euro, 3. patro 12,50 euro, loď po Seině 6 euro, skupinové vstupné do Disneylandu cca 50 euro (vstupné pro rok 2015 bude upřesněno).

Nezávazná přihláška

V případě zájmu o účast na zájezdu, vyplňte, prosím, nezávaznou přihlášku a my se Vám v nejbližší možné době ozveme. Děkujeme.

Vyplnit přihlášku

Sdílejte tento zájezd

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter