Řím + zábavní park Mirabilandia (4 dny)

Řím + zábavní park Mirabilandia (4 dny)

4.0/5 hodnocení (1 voleb)

Program

1. den: odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd přes ČR, Německo do Paříže.

2. den: celodenní prohlídka Říma. Ráno začneme prohlídkou chrámu sv. Petra – možnost výstupu do kopule s překrásným výhledem na celé město, procházka kolem Andělského hradu do centra města, - prohlídka antického Říma – Piazza Navona (kdysi stadion císaře Domitiana), starověký chrám Pantheon, Forum Romanum, Colosseum (místo, kde zápasili gladiátoři). Pokud bude dostatek času podíváme se ještě na slavnou fontánu di Trevi a Španělské schody. V pozdějších odpoledních hodinách přejedeme na ubytování do přímořského letoviska Rimini na ubytování.

3. den: po snídani se vydáme do zábavního parku Mirabilandia. Park se skládá z části Mirabilandia Park o rozloze 30 ha a vodního zábavního parku Mirabilandia Beach o rozloze 10 ha. Počtem 1,7 milionu návštěvníků ročně je jeden z nejnavštěvovanějších zábavních parků v Itálii. Největšími atrakcemi jsou invertní loopingová dráha Katun, nejrychlejší horská dráha v Evropě iSpeed, novinka roku 2012 diVertical a 90 m vysoké obří kolo. Před odjezdem do ČR zajištěno v autobuse občerstvení – párky, polévky, pečivo...V podvečer odjezd přes Francii a Německo do ČR.

4. den: návrat ke škole v dopoledních či poledních hodinách.

Program zájezdu Vám upravíme přesně podle Vašich představ a doplníme či zajistíme veškeré Vaše požadavky. Pro jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Cena je stanovena na minimální počet platících - 35 osob.

Na 10 platících žáků – 1 osoba gratis.
Vstupné pro osoby gratis - zdarma.
Kapesné pro osoby gratis - 25 euro/os.
Občerstvení v autobuse pro osoby gratis zdarma.

V případě zájmu je možné v Itálii navštívit zábavní park Gardalan blízko jezera Lago di Garda + kombinace dalších možností v okolí – Verona, Mantova Sirmione a další.

Cena

cena 4.690,- Kč

Specifikace

  • Cena zahrnuje: veškerou autobusovou dopravu, 1x ubytování v hotelu, 1x snídani, průvodce po celou dobu.
  • Cena nezahrnuje: komplexní pojištění 72,- Kč/os./pobyt., orientační vstupné školní skupina kopule chrámu sv. Petra 3 eura, Colosseum zdarma, případné jízdné metrem, Mirabilandia cca 24 euro (vstupné pro rok 2015 bude upřesněno).

Nezávazná přihláška

V případě zájmu o účast na zájezdu, vyplňte, prosím, nezávaznou přihlášku a my se Vám v nejbližší možné době ozveme. Děkujeme.

Vyplnit přihlášku

Sdílejte tento zájezd

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter