Velká Británie - Londýn + výlety dle výběru

Velká Británie - Londýn + výlety dle výběru

4.5/5 hodnocení (4 voleb)

Program

Zorganizujeme Vám zájezd přesně podle Vašich přání a požadavků, ať už se bude jednat o poznávací či výukový program. Naší prioritou je především spokojenost našich zákazníků a splníme veškerá Vaše očekávání. Vybírat můžete také z široké škály nabízených výletů.

Základní program:

1. den: Odjezd od školy - přejezd přes ČR do Německa.

2. den: Přejezd přes Německo, Belgii či Nizozemí do Francie, přeprava trajektem nebo vlakem přes La Manche, v ranních hodinách příjezd do Londýna. Z Embankmentu se vydáme kolem Houses of Parliament k Westminsterskému opatství. Na ulici Whitehall nakoukneme na sídlo ministerského předsedy na Downing Street a skrze Horse Guard přejdeme do St. James´ Park. U Buckinghamského paláce zkontrolujeme, zda je královna doma, a na ulici The Mall si prohlédneme londýnské sídlo prince Charlese a zastavíme se také u soch královniných rodičů. Přes Piccadilly Circus se přesuneme na Leicester Square a odtud na náměstí Trafalgar, kde čtyři bronzoví lvi hlídají korintský sloup s admirálem Nelsonem. Poté nás čeká přesun k Temži a procházka po nábřeží. Den skončíme u London Eye návštěvou 4D filmu o této atrakci. Večer se ubytujeme v rodinách.

3. den: Autobus nás vysadí u Tower Bridge, kde začneme naši procházku po jižním břehu Temže. Během ní uvidíme katedrálu Southwark, repliku lodi The Golden Hind a kopii divadla The Globe. Od galerie moderního umění Tate Modern přejdeme přes Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Odtud metrem přejedeme k Tower of London, kde můžeme navštívit St. Catherine´s Dock. Lodí nebo DLR se přesuneme na Greenwich, kde neopomeneme návštěvu muzea námořnictví či Domu královny. Pohledem na Londýn od observatoře s nultým poledníkem se rozloučíme s hlavním městem VB. Následuje přejezd do Doveru/Folkenstone a cesta na pevninu.

4. den: Cesta do ČR, příjezd ke škole.

cena základního programu 6.490,-Kč

Možnost prodloužení zájezdu o 1 den či více dní dle níže uvedené nabídky:

Portsmouth: historické doky, kde uvidíme slavné lodě HMS Victory, HMS Warrior a vrak ztroskotané tudorovské lodi Mary Rose.

Cena: 1.750 Kč

Oxford + Windsor: procházka ke královskému hradu ve Windsoru a výlet do Oxfordu, kde navštívíme věž Carfax a jídelnu v Christ Church College.

Cena: 1.700 Kč

Duxford + Cambridge: návštěva leteckého Imperial War Museum v Duxfordu a projížďka na lodičkách městem Cambridge s návštěvou katedrály King´s College.

Cena: 1.650 Kč

Long Man of Welmington + Seven Sisters + Brighton: procházka k tzv. Dlouhému muži ve Walmingtonu, návštěva bílých útesů Seven Sisters a královského Pavillionu v Brightonu.

Cena: 1.600 Kč

Rochester + Leeds Castle + Canterbury: v Rochesteru nás čeká prohlídka ponorky, katedrály, radnice a High Street, dále navštívíme hrad Leeds Castle a katedrálu v Canterbury.

Cena: 1.650 Kč

Windsor + Legoland: návštěva hradu královské rodiny a zábavního parku v nedalekém Legolandu.

Cena: 1.600 Kč

Londýn: navíc můžete navštívit Celsea Stadium, Madam Tussaud´s Museum, Přírodovědné muzeum, Muzeum vědy, British Museum, Kensington Park a Hyde Park, tudorovský Hampton Court, případně strávit část dne nákupy na Oxford Street.

Cena: 1.100 Kč

Orientační vstupy: Westminster Abbey 8.00 £, London Eye 15.00 £ do 15 let, 20.95 £ studenti, Tower of London 11.00 £ do 15 let, 18.70 £ studenti, Royal Observatory 8.00 £, 18.50 £ studenti

Cena

cena základní 8.990,-   

po aktuální slevě 7.490,-Kč

Specifikace

  • Cena zahrnuje: luxusní zájezdový autobus s WC, klimatizací a občerstvením, přepravu přes kanál La Manche (trajekt či tunel), ubytování dle délky programu v hostitelských rodinách, plnou penzi (snídaně, obědový balíček, večeře), služby kvalifikovaného průvodce
  • Cena nezahrnuje: komplexní pojištění 72,- Kč/os. (možné sjednat v CK), vstupné do vybraných objektů
  • Odjezdová místa: přistavení autobusu k Vaší škole

Leták ke stažení

Stáhnout skolni-zajezdy.pdf

Nezávazná přihláška

V případě zájmu o účast na zájezdu, vyplňte, prosím, nezávaznou přihlášku a my se Vám v nejbližší možné době ozveme. Děkujeme.

Vyplnit přihlášku

Sdílejte tento zájezd

Sledujte nás

icon-facebook  icon-twitter